טוען...

פרויקט מחיר למשתכן במיקום הטוב ביותר בגוש דן!

גינדי בייסיק
גינדי BASIC אור יהודה - מתחם א' (הגרלה 400, 1244)
גינדי BASIC אור יהודה - מתחם א' (הגרלה 400, 1244)
נותרו דירות גן 6 חד' בלבד! הפרויקט יכלול 4 מתחמים, סה"כ 27 בניינים בני 9-14 קומות (מעל קומת קרקע) עם מגוון רחב של טיפוסי דירות.

בית בפארק - שכונת המגורים החדשה של גוש דן!

ההרשמה להגרלה הסתיימה ב-18.9.2017!
בית בפארק - שכונת המגורים החדשה של גוש דן! - ההרשמה להגרלה הסתיימה ב-18.9.2017!
בית בפארק - שכונת המגורים החדשה של גוש דן! - ההרשמה להגרלה הסתיימה ב-18.9.2017!
בית בפארק - שכונת המגורים החדשה של גוש דן! - ההרשמה להגרלה הסתיימה ב-18.9.2017!
בלב גוש דן, במיקום הטוב ביותר, מוקמת שכונת "בית בפארק". השכונה ממוקמת מצפון לכביש 461 וממזרח ודרום למחנה תל השומר, רק 10 דקות מתל-אביב. השכונה החדשה מציעה איכות חיים בסביבה צעירה ואיכותית ותכלול 2,350 יחידות דיור וכ-64 אלף מ"ר של שטחי תעסוקה ומסחר. בשכונה אשר תשתרע על שטח של כ-340 דונם, מתוכננים שטחים ציבוריים, שבילי הליכה, אופניים ושדרה ירוקה.

שכונת "בית בפארק" היא חלק מהסכם הגג שנחתם בין עיריית אור-יהודה והמדינה, אשר יתרום לקיצור לוחות הזמנים של יישום ובניית התשתיות השונות. שם השכונה נבחר על ידי תושבי העיר אשר בחרו בשם "בית בפארק" מתוך 3 אפשרויות, כחלק מתהליך נרחב של שיתוף הציבור שעיריית "אור יהודה" מקדמת, עיקרו של השם טמון בעובדה כי השכונה החדשה תקום סביב פארק של כ-80 דונם שיקיף אותה, כך שתושביה יהנו משטחים ירוקים נרחבים. על מפרט הבינוי של השכונה היה אמון האדריכל גידי בר אוריין המתמחה בתכנון ובעיצוב בניינים ואילו על תכנון הפרויקט של גינדי "בית בפארק" מופקדת האדריכלית קיקה ברא"ז.

בית בפארק - שכונת המגורים החדשה של גוש דן!

ההדמיות להמחשה בלבד

תוכנית בינוי - בית בפארק

שכונת המגורים החדשה של גוש דן!
שכונת "בית בפארק" ממוקמת בלב גוש דן במיקום הטוב ביותר, מצידו הצפוני של כביש 461, באמצע הדרך בין צומת סביון לתל השומר, וגובלת בישובי הביקוש האיכותיים של בקעת אונו והמרכז: קרית אונו, תל השומר, אור יהודה, יהוד-מונוסון וגני תקווה הסמוכים, לצד סביון, כפר אז"ר ורמת אפעל.

10 דקות נסיעה בלבד מתל אביב על מרכזי העסקים, התרבות והבילוי הרבים שהיא מציעה. המיקום האידאלי של בית בפארק יביא אתכם תוך דקות ספורות אל צירי התנועה המרכזיים בארץ –כביש 6, 1, 4 ונתיבי איילון, לצד כבישי רוחב כמו מכבית 471 וכביש 412 המוביל לשדה התעופה בן גוריון.

שאלות ותשובות

ההרשמה הסתיימה בתאריך 18/09!
ההרשמה הסתיימה בתאריך 18/09!

1 | מה תכלול השכונה?

 • שכונת "בית בפארק", הממוקמת מצפון לכביש 461 וממזרח ודרום למחנה תל השומר, תכלול 2,350 בתי-אב.
 • במסגרת הפרויקט יוקמו 4 מתחמים אשר יכללו 27 בניינים, בני 9-14 קומות (מעל קומת קרקע) עם מגוון רחב של טיפוסי דירות.
 • "בית בפארק" היא שכונה חדשה לגמרי, שתוכננה מתוך תפיסה חדשנית, בסטנדרטים הגבוהים ביותר של התכנון האורבני.
 • שכונה שהיא ריאה ירוקה עצומה, עם שדרות ירוקות החוצות אותה לצד נחלים ושבילים להולכי רגל ואופניים, רחובות רחבים ושפע מרחבים ירוקים, גינות ופארקים, בהם טובלים בנייני מגורים מרהיבים המציעים לכם את איכות החיים הגבוהה ביותר שניתן להשיג כיום.
 • שכונה שמספקת לכם את כל מה שחשוב לכם, ממש ליד הבית: חינוך מעולה, חיי תרבות, מוסדות קהילה, בילוי ופנאי לצד מוקדי תעסוקה ומסחר.
 • שכונה שמושכת אליה אוכלוסיה צעירה, ערכית ואיכותית, המבקשת לעצמה בדיוק כמוכם, את כל הדברים הטובים שהחיים במרכז מציעים.


מתחם בית בפארק תוכנן בהתאם לתפיסתו של אדריכל העל גידי בר-אוריין, מבכירי האדריכלים בארץ, הידוע בסטנדרט המוקפד והבלתי מתפשר שהוא מוביל בכל אחד ואחד מהפרוייקטים בהם הוא מעורב. בהתאם לכך, המפרט התכנוני של מתחם בית בפארק מייצר עבור תושבי השכונה איכות חיים בסטנדרטים גבוהים בהרבה מאילו המוכרים במתחמי מגורים בסדרי גודל והיקפים דומים. 

על תכנון הפרויקט של גינדי "בית בפארק" מופקדת האדריכלית קיקה ברא"ז. משרד קיקה ברא"ז אדריכלים ומתכנני ערים בע"מ הוקם בשנת 1989 על ידי האדריכלית קיקה ברא"ז-שורץ, בוגרת הטכניון באדריכלות ותכנון ערים בהצטיינות, ובעלת תואר שני בארכיטקטורה מאוניברסיטת קולומביה שבניו יורק. במהלך שנות פעילותו ביסס המשרד את מעמדו כאחד המשרדים המובילים בארץ בתחום תכנון מגורים, משרדים ותכניות בנין עיר והתחדשות עירונית. בכל אחד מהפרויקטים המשרד בוחן מחדש את אמירתו בנושא, מצליח להגיע לפתרונות מעניינים ומאתגר את עצמו ואת מושג המגורים הישראלי.  למשרד, המונה כ-25 עובדים, ניסיון מוכח בעבודה מול חברות יזמיות מובילות מחד, ומול רשויות התכנון מאידך. עם לקוחות המשרד נמנות רבות מקבוצות הבניה הגדולות בארץ, יזמים פרטים ובעלי קרקעות.

2 | חינוך תרבות ופנאי בשכונה

מערכת החינוך בעיר מציעה שלל פתרונות עבור הגיל הרך, גני הילדים ועד לחינוך העל יסודי, וניכרת ההשקעה הרבה בנושא: מחשב לכל תלמיד וכיתות מקוונות בעיר כל זאת תוך מתן דגש רב על מצוינות חברתית המקדמת התנדבות ותרומה לקהילה.

שכונת "בית בפארק" תספק את כל צרכי החינוך והפנאי עבור ילדיכם. בשכונה מתוכננים לקום מספר בתי ספר יסודיים, לצד גני ילדים ומעונות יום. בלב שכונת בית בפארק יוקם מתחם חינוך ותרבות אשר יתפרש על שטח של כ-35  דונם ויכלול בית ספר על-יסודי, אולם ספורט, מרכז קהילתי, מועדון ותנועת נוער, ספרייה ותיאטרון.

מערכת החינוך העירונית הינה מהמתקדמות ביותר בישראל, המשקיעה משאבים עצומים בכל תלמיד ותלמיד, מגיל הגן, דרך בית הספר והתיכון ועד לאקדמיה.

בעיר פועלות תוכניות רבות המעודדות מצויינות,  ערכיות והשגיות בכל תחומי החינוך (הפורמלי והבלתי-פורמלי), מתחומי המדעים והטכנולוגיה ועד לתחומי האמנויות השונים. תלמידי העיר זוכים להישגים רבים בתחרויות ארציות, לצד נבחרות הספורט, האתלטיקה והמחול של העיר הזוכות להישגים בארץ ובעולם.

אור יהודה שמה דגש על חינוך לחשיבה סביבתית וירוקה מגיל צעיר ומקדמת ערכים של תרומה לחברה ולמדינה. תושבי העיר נהנים מהשקעה רבה בחיי הפנאי והתרבות הכוללת שפע של מיזמים, אירועים ופסטיבלים לכל המשפחה ולכל הגילאים וממוסדות קהילה האיכותיים באור יהודה, מרחק חציית גשר  - הספרייה העירונית, משכן הפיס למדעים טכנולוגיה ואמנויות, המשכן למוזיקה ומחול, היכל התרבות המציע פעילות עשירה לכל הגילאים.

3 | אודות החברה הקבלנית - קבוצת אשטרום

קבוצת אשטרום הינה אחת מחברות הבנייה והנדל”ן המובילות בישראל שמזה למעלה
מ-54 שנה מספקת פתרונות מקצועיים ומקיפים לכל לקוחותיה, מהמסד ועד הטפחות.
מיום הקמתה, ב-1963, מטפחת אשטרום בקרב עובדיה מסורת של יזמות וחדשנות,
אמינות ומקצועיות בלתי מתפשרים, ואלו מאפשרים לקבוצה לייצר ערך מירבי בכל
מגוון פעילויותיה, בארץ ובעולם.

הקבוצה פועלת בכל תחומי הקבלנות ומקימה פרוייקטים רחבי היקף בתחומי הבנייה
למגורים, משרדים, מלונאות, מסחר תעשייה ובטחון, כמו גם, פרוייקטים לאומיים
ובינלאומיים בתחום התשתיות.

ארכיון הפרוייקטים האיכותיים של קבוצת אשטרום שזור היטב עם ההיסטוריה של
מדינת ישראל ופרוס לכל אורכה ורוחבה.

עם הפרוייקטים המשמעותיים מהתקופה האחרונה ניתן למנות, בתחום המגורים את
ארלוזורוב 17 ומגדל הגימנסיה בת”א, טריו בחיפה, סיידוף בירושלים, אגמים בנתניה,
אשדר בטירת הכרמל וגינדי בכרמי גת ובכפר יונה; בתחום המשרדים: מגדלי אלון
בת”א , V-Tower ומגדלי דן בבני ברק; בתחום המלונאות: מלון בראשית במצפה רמון,
 west בחוף הצוק ואוריינט בירושלים; בתחום התשתיות: נמל המפרץ בחיפה, נמל
התעופה רמון בתמנע, כביש 531 בהרצליה, מנהרות הכרמל והרכבת הקלה בירושלים.

קבוצת אשטרום, הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל־אביב ,(ASHG) נהנית מחוסן
פיננסי מהותי ומתמשך, שבשילוב עם רוח המצוינות בקרב עובדיה לדורותיהם – מהווים
מסד למימוש עוצמתה של הקבוצה לשנים רבות קדימה.

4 | מי אחראי להקמת השטחים הציבוריים?

שכונת "בית בפארק" היא חלק מהסכם הגג שנחתם בין עיריית אור-יהודה והמדינה, הסכם אשר יתרום לקיצור לוחות הזמנים של יישום ובניית התשתיות השונות. במסגרת הסכם זה העיריה אחראית להקים שטחי ציבור, מערכות תנועה, שבילים להולכי רגל ושבילי אופניים וכל זאת עם אכלוס הדיירים בשכונה.

5 | בחירת הדירה וחתימת החוזה

 • את הזימון לבחירת הדירה תקבלו לאחר השתתפותכם בכנס. הזימון הינו בהתאם למיקום זכייתכם בהגרלה. הודעת זימון זו תועבר אליכם במייל ובהודעת SMS.
 • הכניסה למנהל המכירות הינו לפי מיקומכם בההגרלה.
 • חשוב שתדעו! כבר במעמד בחירת הדירה תוכלו לחתום על חוזה המכר.
 • לקראת הפגישה אנא הצטיידו באסמכתאות הנדרשות (הודעת הזכייה, תעודה מזהה וכו') יחד עם המסמכים הנדרשים לחתימת החוזה על פי הנחיות משרד הבינוי והשיכון.
 • בפגישה לבחירת הדירה מול מנהל המכירות יוקצו לכם 45 דקות.
 • לאחר שבחרתם את הדירה לא תוכלו לשנות את בחירתכם.
 • במועד בחירת הדירה וחתימת חוזה המכר תידרש נוכחות של שני בני הזוג.
 • במידה ורק אחד מהזוכים יוכל להגיע לפגישת בחירת הדירה, יהיה עליו להציג ייפוי כח חתום ע"י הזוכה שלא מגיע. במידה ונבצר משני הזוכים להגיע, יש לצייד את מי מטעמם שיגיע לפגישה בייפוי כח נוטריוני. ללא ייפוי כזה לא יהיה ניתן לבחור דירה.
 • במעמד בחירת הדירה תידרשו בתשלום של 2,000 ₪. סכום זה לא יוחזר לזוכה שבחר דירה במקרה של הסרה מרישום או ביטול זכייה.
 • בחירת הדירה תפוקח ע"י נציגי חברת הבקרה מטעם משרד הבינוי והשיכון, חברת אשד-טל אסף ניהול פרויקטים בע"מ.
 • חשוב כי תגיעו לפגישת בחירת הדירה, לאחר שבדקתם את אפשרויות המימון שלכם ואת זכאותכם למשכנתא.
 • במהלך הפגישה תחתמו על טופס בחירת הדירה. שימו לב כי לאחר בחירת הדירה לא ניתן לשנות את בחירתכם.
 • לידיעתכם, עפ"י נהלי משרד הבינוי והשיכון, אם אינכם מגיעים במועד שנקבע לפגישת בחירת הדירה, תבוטל זכותכם לבחירת הדירה.
 • במידה ומכל סיבה שהיא החלטתם לוותר על זכייתכם / מיקומכם ברשימת ההמתנה, יש להודיע על ויתורכם כאמור, לחברת הבקרה מטעם משרד הבינוי והשיכון בדואר אלקטרוני לכתובת: pniot@eta.org.il, או להיכנס לאזור האישי שלכם באתר ההגרלות של משרד הבינוי והשיכון www.dira.moch.gov.il ולבטל את זכאותכם בהגרלה.

6 | חתימת החוזה

באפשרותכם לחתום על החוזה כבר במעמד בחירת הדירה, כך שיקוצר תהליך רכישת הדירה ויתאפשר לכם לרכוש את הדירה כבר ביום הבחירה ללא צורך להגיע לפגישה נוספת.

במידה ותחפצו להגיע במועד אחר - חתימת החוזה תתבצע לא יאוחר מ-14 ימים ממועד בחירת הדירה, במועד שיתואם עמכם על ידי החברה.

הזוכה יידרש לחתום בפני היזם על כתב התחייבות לעמידה בתנאי הרכישה בהתאם לכללי מכרזי מחיר למשתכן, לרבות איסור מכירת הדירה לצד שלישי עד חלוף 5 שנים מיום קבלת טופס 4 לדירה, או עד חלוף 7 שנים ממועד זכייתו של הקונה בהגרלה, לפי המוקדם מביניהם, תצהיר חסר קרקע בייעוד מגורים ואישור לבדיקת נתוני זכאותו לרכישת דירה במסלול "מחיר למשתכן" במועד חתימת הסכם המכר.

במידה ונבצר משני הזוכים להגיע למעמד חתימת החוזה, יש לצייד בייפוי כח נוטריוני את מי מטעמכם שיחתום על חוזה המכר במקומכם. ללא ייפוי כזה לא יהיה ניתן לחתום על החוזה.

מעמד החתימה האמור בסעיף זה הינו לחתימה על החוזה בלבד. חוזה המכר ונספחיו נבדקו ואושרו ע”י חברת הבקרה מטעם משרד הבינוי והשיכון.

7 | שאלות נפוצות

שאלה: מה לגבי משכנתא ותנאי מימון?
תשובה: הרוכשים במסגרת מחיר למשתכן יכולים לקבל משכנתא של עד 90% משווי הדירה. ההקלה של בנק ישראל מותנית בתשלום של לפחות 10% ממקורות עצמיים, לדירות שמחירן עד 1.8 מיליון ₪. לדירות שמחירן עולה על 1.8 מיליון ₪, נדרש לפחות 25% הון עצמי.

 
שאלה: כמה מעליות יש בכל בנין?
תשובה: בכל בנין יש סה"כ 2 מעליות.

 
שאלה: מהם המבנים הירוקים הממוקמים מצפון לבניינים 1-3?
תשובה: לפי התב"ע מדובר במבני מגורים עתידיים.

 
שאלה: האם ניתן לקבל אישור משכנתא לפני קבלת ההיתר?
תשובה: כן.

 
שאלה: היכן צפויים לקום שטחי המסחר?
תשובה: שטחי המסחר צפויים לקום בחלק הדרומי של השכונה בסמוך לכביש 461.

 
שאלה: היכן צפויים לקום מוסדות החינוך בשכונה?
תשובה: על פי התב"ע, בשכונה מתוכננים לקום מספר מתחמי חינוך ומרכז תרבות. במתחם א' מתוכננים לקום מבני חינוך לגיל הרך.

 
שאלה: האם ניתן להקדים תשלומים על-פי החוזה?
תשובה: כן, עד לתאריך 31.12.18 ניתן להקדים כל תשלום על חשבון הדירה.

 
שאלה: במידה ומקדימים את התשלום – האם אפשר לשלם את כל התשלומים על חשבון מחיר הדירה עד לתאריך ה-31.12.18?
תשובה: כן, ניתן לשלם את כל התשלומים עד לתאריך ה-31.12.18.


שאלה: כמה צריך לשלם במעמד בחירת הדירה?
תשובה: סך של 2,000 ₪ בצ'ק מזומן שיופחת מהתשלום הראשון על חשבון מחיר הדירה.

 
שאלה: כמה דירות סה"כ למכירה יש בהגרלה 400?
תשובה: 438 יחידות דיור.

 
שאלה: כמה בניינים נכללים בהגרלה 400?
תשובה: במתחם א' יש סך הכל 10 בניינים, בני 9-10 קומות (מעל קומת קרקע).

 
שאלה: מדוע בחוברת יש רק תוכניות דירה של בנין 2 ובנין 10?
תשובה: בחוברת מוצגות 2 דוגמאות לטיפוסי הבניינים של מתחם א' – דגם A ודגם B. דגם A – כולל את בניינים 1,3,5,7,8,10. דגם B- כולל את בניינים 2,4,6,9. פירוט מלא של כל תוכניות הדירה תוכלו למצוא באתר האינטרנט של הפרויקט.
 

שאלה: איזה מסמכים עלי להביא ביום בחירת הדירה?
תשובה: ביום הבחירה יש להביא: צ'ק על סך 2,000 ₪, ת"ז של הזוכים (לא צילום), טופס אופציות לבחירת הדירה (הנמצא בחוברת הפרויקט) ואישור זכייה מודפס שהתקבל ממשרד הבינוי והשיכון.

 
שאלה: האם ניתן לחתום על החוזה כבר ביום הבחירה?
תשובה: כן.

 
שאלה: מה עלינו לעשות במידה ולא נותרו דירות רלוונטיות עבורנו?
תשובה: אתם מוזמנים להגיע ליום הבחירה ובמידה והגיע תורכם אך לא נותרו דירות רלוונטיות – אינכם מחויבים להמשיך בתהליך. יש לבטל את הזכייה באתר של משרד הבינוי והשיכון.

 
שאלה: האם יש מחסנים וחניות בבניינים?
תשובה: כן.


שאלה: מהיכן הכניסות לחניונים?
תשובה: בבניינים 1-7 יש ירידה לחניון תת קרקעי בין בניינים 1-2 ובין בניינים 6-7. בבניינים 8-10 יש כניסה ויציאה לחניון בין בניינים 8-9.

 
שאלה: לאילו כיוונים פונות הדירות?
תשובה: לנוחיותכם באתר תמצאו תוכנית בינוי עם העמדה של הדירות, בנוסף גם במחירון ("מסמכים להורדה") וגם בלחיצה על כפתור "לצפייה בדירות" ניתן לראות את הכיוונים של כל דירה.


שאלה: כמה בתי ספר תכלול השכונה?
תשובה: 2 בתי ספר יסודיים ותיכון.

 
שאלה: האם ניתן לראות את מיקומי החניות?
תשובה: באתר ב"מסמכים להורדה" תמצאו את תוכניות מפלסי החניות.

 
שאלה: האם לכל דירה מוצמדים חניה ומחסן?
תשובה: במחירון אשר נמצא ב"מסמכים להורדה" יש התייחסות להצמדות של כל דירה.


שאלה: ממתי יש לשלם את ההצמדה למדד?
תשובה: המחירון באתר מעודכן לפי המדד האחרון שפורסם. את המחירון ניתן למצוא ב"מסמכים להורדה".
הערה
ניתן להקדים תשלומים עד תאריך ה-31.12.2018.

מסמכים להורדה

מן התקשורת

05
אפר
2017
הסכם גג נוסף באור יהודה / מערכת נדל"ן קום
25
יונ
2017
לראשונה: תושבי אור יהודה בחרו את שם השכונה החדשה
04
אפר
2017
הסכם גג לבניית 5,000 דירות באור יהודה / Ynet
25
יונ
2017
כתבה על אדריכל הפרויקט גידי בר אוריין / Ynet
12
ספט
2017
פרויקט מחיר למשתכן במיקום הטוב ביותר בגוש דן / כלכליסט
10
מאי
2018
''מחיר למשתכן'' באור יהודה מנסה להיות שכונה עירונית אמיתית / Xnet
צור קשר
אנא מלא את הטופס ונציג מטעמנו יצור עמך קשר בהקדם
מספר טלפון לפרטים
הערה
*כל המוצג באתר זה, הן ביחס לדירות והן ביחס לשטחים הציבוריים של הפרויקט לרבות תמונות, הדמיות, מידות, מימדים, ריהוט, אביזרי סטיילינג, תכניות דירה ותכניות רעיוניות הינו לצורך המחשה בלבד. הצעות העיצוב ובחירת חומרי הגלם הינן לצורך התרשמות והמחשת הפוטנציאל בלבד, אינן מחייבות את החברה ובטרם קבלת היתר בניה, ולפיכך מתווה הפרויקט כפי שמופיע בתכנון המוצג באתר זה עשוי להשתנות (הכל בכפוף להוראות הסכם המכר על נספחיו). תכנון ו/או ביצוע השצ"פים ו/או שטחי הציבור ו/או מוסדות הציבור אינו באחריות החברה. המידע המפורט באתר זה אינו מהווה מצג ו/או הצעה ולא יהווה חלק מההתקשרות ו/או ההסכם שייחתם בין הצדדים.  

* אין באמור באתר זה להוות התחייבות כלשהיא של החברה לעניין פרטי תכנית "מחיר למשתכן". ניתן לברר פרטים לעניין תכנית "מחיר למשתכן" באתר של משרד הבינוי והשיכון.

*המתואר באתר זה הינו לצורך המחשה בלבד וכולל שטחים שאינם בבעלות/חכירת החברה ואין לה כל אחריות לגביהם, לרבות תכנונם ו/או ביצועם. כל המפורט באתר זה לעניין "איכות החיים בבית בפארק" והעיר אור יהודה אינו באחריות החברה. לחוזה המכר שייחתם בין החברה לבין הרוכש יצורפו מפרט טכני ותכניות מכר והם בלבד יחייבו את החברה.   

*מחירי הדירות המפורסמים באתר זה יוצמדו למדד תשומות הבניה של חודש מאי 2017 שהתפרסם ביום 15.6.2017. כמדד הבסיס בחוזה המכר ייחשב מדד תשומות הבניה הידוע במועד חתימת טופס בחירת דירה.

*בהתאם להוראות המכרז הרוכש לא יהיה רשאי להזמין מהקבלן המבצע ו/או לבצע עבודות נוספות, תוספות, שינוי מיקום של פריטים בדירה ו/או שינויים בדירה לעומת המפרט והתוכניות וזאת החל ממועד חתימת הסכם המכר ועד למועד מסירת החזקה בדירה בפועל לרוכש. 

 
0
הצהרת נגישות

"גינדי החזקות" רואה חשיבות רבה בהנגשת שירותיה לאנשים עם מוגבלות. אנו פועלים באופן שוטף להנגשת השירותים שלנו, לרווחת כלל לקוחותינו ובהם לקוחות עם מוגבלות.
התאמות אלו נערכו בהתאם להוראות הנגישות בדין תוך הסתייעות בגורמי מקצוע מתחום הנגישות במטרה להעניק ללקוחותינו שירות נגיש וחוויית לקוח מיטבית.

שירות לקוחות
המענה הטלפוני במוקד הטלפוני של הקבוצה נגיש, כך שהמידע מוקלט בשפה ברורה, בקצב איטי וללא מוסיקת רקע. אמצעי חלופי ליצירת קשר טלפוני: moked@gindih.co.il, פקס: 03-6947949 וכן לפי פרטי ההתקשרות עם משרדי המכירות המופיעים להלן. יש לציין דרכי התקשרות למענה חוזר.
כתובת: מרכז עזריאלי 1, מגדל עגול, ק.34, תל אביב

נגישות אתר האינטרנט
אתר האינטרנט שלנו מונגש במטרה לאפשר גלישה נוחה וזמינה לאנשים עם מוגבלות ככל הגולשים באתר.
מידע על נגישות האתר:
אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע”ג – 2013.
• התאמות הנגישות בוצעו בהתאם להמלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ולמסמך WCAG2.0 הבינלאומי.
• האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים.
• האתר נגיש גם לשימוש בטלפון סלולרי.
במקרה שלמרות מאמצינו להנגשת האתר, יתגלה תוכן או פעולה שאינם נגישים כפי הנדרש, אנא עדכנו אותנו באמצעות מייל: negishut@gindih.co.il ונפעל לתיקון במידת האפשר. אנא ציינו בפירוט את הפעולה או דף התוכן אליו גלשתם, סוג וגרסת הדפדפן, מערכת ההפעלה וסוג הטכנולוגיה בה נעזרתם.

נגישות מבנים
• משרדי ההנהלה מצויים בבניין נגיש לאנשים עם מוגבלות. בחניון הבניין יש חניות נכים, הכניסה לבניין ולמשרדים נגישה ובבניין יש שירותי נכים.
• כתובת: מרכז עזריאלי 1, מגדל עגול, ק.34, תל אביב
• יצירת קשר:
טלפון: 03-6947947, פקס: 03-6947949
מייל: gindi-co@gindih.co.il

משרדי מכירות

"בית בפארק", אור יהודה ו"מגדל הלאום", גבעת שמואל
משרד המכירות מצוי בבניין נגיש לאנשים עם מוגבלות. בחניון הבניין יש חניות נכים, הכניסה לבניין ולמשרד נגישה ובמשרד המכירות יש שירותי נכים.
• כתובת: אריאל שרון 8, אור יהודה
• יצירת קשר: טלפון: 8132*, פקס: אין, מייל: b-park@gindih.co.il

שם המשרד: "אפר האוס" תל אביב
• כתובת: שדרות רוקח 101 (גני התערוכה, כניסה משער מס' 1 מול תחנת רכבת ת"א האוניברסיטה)
• יצירת קשר: טלפון: 9997*, פקס: אין, מייל: upperhouse@gindih.co.il
• חנית נכים: נגישה (יש רחבת חניה צמודה למשרד עם חניות לנכים)
• כניסה למשרד: נגישה
• שירותי נכים: בתוך משרד המכירות

* משרדי שינויי הדיירים הנמצאים בתוך אתרי הבניה אינם נגישים. ניתן לקבל את השירות במשרדי הקבלן המבצע של הפרויקט הרלבנטי או במשרדי החברה, בתיאום מראש. לשם קבלת שירות נגיש במקרים אלו, אנא צרו קשר עם מוקד שירות הלקוחות לפי הפרטים המופיעים ברשימה לעיל.

דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות
לבקשות והצעות בנושא נגישות, אנא צרו קשר עם רכז הנגישות של הקבוצה, אדריכל רמי כסיף:
טלפון: 03-6947947
מייל: negishut@gindih.co.il

Sarona logo
רכישת חוברת המכרז
לקבלת חוברת המכרז והטפסים הנלווים אנא מלאו את פרטיכם:
לפרטים נוספים חייגו 1-800-383-737
Sarona לוגו
רכישת חוברת המכרז
לקבלת חוברת המכרז והטפסים הנלווים אנא מלאו את פרטיכם:
תודה רבה, פרטיך התקבלו בהצלחה
אירעה שגיאה בביצוע התשלום, אנא צור קשר עם שירות הלקוחות 1-800-383-737
לפרטים נוספים חייגו 1-800-383-737
WestSide לוגו
הרשמה להגרלה
להרשמה להגרלה אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם:
לפרטים נוספים חייגו *3219