טוען...

גינדי BASIC פסגות אפק ראש העין

גינדי בייסיק
פסגות אפק, ראש העין
פסגות אפק, ראש העין
"גינדי בייסיק" אפק ראש העין, 320 דירות ב- 9 בניינים בשכונת פסגות אפק - השכונה החדשה והמתפתחת ביותר במרכז הארץ.

פסגות אפק, ראש העין

מידע על הפרויקט
פסגות אפק, ראש העין - מידע על הפרויקט
פסגות אפק, ראש העין - מידע על הפרויקט
פסגות אפק, ראש העין - מידע על הפרויקט
פרויקט גינדי בייסיק כולל 9 בניינים בני 8-10 קומות, עם 320 דירות : דירות גן, דירות 3 חדרים, 4 חדרים ודופלקסים. 

תכנונם של הבניינים במתחם יעניק לכם את חווית המגורים לה אתם שואפים, תוך שמירה על חללים גדולים ותחושת מרחב בכל דירה, כדי שתוכלו להרגיש הכי בבית שאפשר, בבית החדש שלכם.

 גינדי בייסיק ממוקם בשכונה החדשה של ראש העין - שכונת פסגות אפק החדשה. השכונה, המשתרעת על שטח של כ – 3,000 דונם ומתוכננת להכיל כ- 15,000 בתי אב, נמצאת בחלקה המזרחי והמתפתח של ראש העין. 

שכונת פסגות אפק מעניקה את כל מה שקהילה צעירה צריכה: בתי ספר מעולים, מתנ"סים, מרכזי תרבות, פנאי וקניות, כל אלו יחד עם מערכת תחבורה ציבורית מקיפה שתביא אתכם לכל יעד, מספקים רמת חיים גבוהה ביותר לאלפי משפחות צעירות באזור שרק הולך ומתהווה להיות אחד מהאזורים המבוקשים ביותר באזור המרכז.

זאת ההזדמנות שלכם להגשים את החלום לדירה במרכז וליהנות מרמת חיים איכותית.

ברוכים הבאים הביתה – ברוכים הבאים לגינדי בייסיק פסגות אפק

מיקום

הכירו את סביבת המגורים
אודות השכונה
לחיות בפסגות אפק משמעו ליהנות מכל העולמות ומהאיזון המושלם בין החיים בסביבה ירוקה ופסטורלית לנגישות וקרבה למרכזי התעסוקה, הבילויים והקניות.

פסגות אפק נהנית מהמיקום האידיאלי במרכז הארץ, במרחק של 20 דקות בלבד נסיעה לתל אביב ועם נגישות מהירה לעורקי התחבורה הראשיים. פסגות אפק ממוקמת רק דקות ספורות מכביש 5, כביש 6, מכביש 444 ומתחנת הרכבת של ראש העין.

המיקום המושלם של פסגות אפק מבטיח שלא יחסר לכם דבר: אפשרויות תעסוקה רבות עומדות לרשותכם בפארק אפק - שהינו אחד מפארקי התעשייה המובילים במרכז, וכן במתחמי התעסוקה הנבנים בימים אלו, ואפשרויות בילוי ופנאי במתחמי קניות בשכונה ובעיר במרחק נסיעה בלבד.

בימים אלו מתבצעות ע"י הרשויות המוסמכות ו/או מי מטעמן עבודות להקמת מחלפים ראשיים אשר יחברו את השכונה בזמן קצר עוד יותר לעורקי התחבורה הראשיים (חיבור כביש 444 לכביש 5 ובניית מחלף חדש בכביש 5), כל זאת במקביל לתכנית העתידית להוספת תחנת רכבת נוספת בעיר והוספת ראש העין לקו האדום של הרכבת הקלה.
הערה כללית
ההדמיה להמחשה בלבד. תכנון הבניינים במגרשים השכנים, לרבות, אך לא רק, גובהם והעמדתם, וכן תכנון ו/או ביצוע השצ"פים ו/או שטחי הציבור ו/או מוסדות הציבור אינו באחריות גינדי בייסיק. את גינדי בייסיק יחייב אך ורק הסכם המכר. טרם ניתן היתר בניה לכל הבניינים. השטחים המפורטים בתוכניות המוצגות באתר עוגלו כלפי מעלה/ מטה. מחיר הדירה יעודכן בהתאם לשטח הדירה המדויק, כפי שאושר ע"י משרד הבינוי והשיכון.

תוכנית מחיר למשתכן

מנוהל מול משרד הבינוי והשיכון
מנוהל מול משרד הבינוי והשיכון

1 | הוצאת אישור זכאות

בשלב הראשון עליכם לוודא כי הנכם עומדים בקריטריונים השונים ובתנאי ההרשמה להוצאת הזכאות כפי שהם מפורסמים באתר "מחיר למשתכן". במידה ואכן הנכם עומדים בתנאים אלו, עליכם להוציא "אישור זכאות" דרך אחת מהחברות הבאות לבחירתכם: עמידר, אלונים או מילגם. לחלופין ניתן להוציא את "אישור הזכאות" דרך אתר האינטרנט של "מחיר למשתכן".

2 | הרשמה להגרלה

ההרשמה להגרלה עבור הפרויקטים השונים תהיה אפשרית עבור אלו המחזיקים ב"אישור זכאות" בתוקף בלבד. לאחר שהוצאתם "אישור זכאות" עליכם להיכנס עם הסיסמה שקיבלתם ל"אתר רישום להגרלות" ולהירשם לפרויקט הרצוי עבורכם. ניתן להירשם למספר פרויקטים במקביל.

3 | תוצאות ההגרלה

במהלך 10 ימים לאחר סגירת ההרשמה תיערך ההגרלה במשרד הבינוי והשיכון. ההגרלה תתקיים באמצעות תוכנה ממוחשבת, המאובטחת ברמות הגבוהות ביותר ובפיקוח רו"ח מוסמך. הודעות לזוכים יישלחו במייל או במסרון SMS זמן קצר לאחר ההגרלה. בנוסף, ניתן לצפות בתוצאות ההגרלה באתר "מחיר למשתכן". בכל עדכון נוסף אנו ניצור עמכם קשר.

4 | הצגת הפרויקט

בכדי להתחיל בתהליך רכישת הדירה אנו נזמין אתכם, הזוכים, לשמוע ולקבל מאיתנו את כל המידע על הפרויקט ותהליכי הרכישה במסגרת "מחיר למשתכן", במפגש תוכלו לקבל את כל הכלים המקצועיים הנדרשים בעבורכם שיעזרו לכם להחליט לגבי הדירה אותה תרצו לרכוש.

תוכלו להיעזר באתר זה בכדי לקבל את ההחלטה על הדירה המבוקשת. היות ותהליך הבחירה מתקיים לפי סדר הזכייה בהגרלה, וזמן בחירת הדירה ביום הבחירה הינו מוגבל, חשוב שתגיעו מגובשים לגבי ההעדפות שלכם. חשוב ביותר כי תכינו מבעוד מועד רשימת אופציות המועדפות עליכם בכדי להקל עליכם את הבחירה ביום הרכישה.

5 | בחירת הדירה וחתימת חוזה

 • את הזימון לבחירת הדירה תקבלו לאחר השתתפותכם בכנס. הזימון לבחירת הדירה הינו בהתאם למיקום זכייתכם בהגרלה. הודעת זימון זו תועבר אליכם במייל ובהודעת SMS.
 • סדר הכניסה למנהל המכירות הינו לפי סדר מיקומכם בההגרלה.
 • חשוב שתדעו! כבר במעמד בחירת הדירה תוכלו לחתום על חוזה המכר.
 • לקראת הפגישה אנא הצטיידו באסמכתאות הנדרשות (הודעת הזכייה, תעודה מזהה וכו') יחד עם המסמכים הנדרשים לחתימת החוזה על פי הנחיות משרד הבינוי והשיכון.
 • בפגישה לבחירת הדירה מול מנהל המכירות יוקצו לכם 45 דקות.
 • לאחר שבחרתם את הדירה לא תוכלו לשנות את בחירתכם.
 • במועד בחירת הדירה וחתימת חוזה המכר תידרש נוכחות שני בני הזוג.
 • במידה ורק אחד מהזוכים יוכל להגיע לפגישת בחירת הדירה, יהיה עליו להציג ייפוי כח חתום ע"י הזוכה שלא מגיע. במידה ונבצר משני הזוכים להגיע, יש לצייד את מי מטעמם שיגיע לפגישה בייפוי כח נוטריוני. ללא ייפוי כזה לא יהיה ניתן לבחור דירה.
 • במעמד בחירת הדירה תידרשו בתשלום של 2,000 ₪. סכום זה לא יוחזר לזוכה שבחר דירה במקרה של הסרה מרישום או ביטול זכייה.
 • בחירת הדירה תפוקח ע"י נציגי חברת הבקרה מטעם  משרד הבינוי והשיכון, חברת י.ת.ב. בע"מ.
 • חשוב כי תגיעו לפגישת בחירת הדירה, כאשר בדקתם את אפשרויות המימון שלכם ואת זכאותכם למשכנתא.
 • במהלך הפגישה תחתמו על טופס בחירת דירה עליו יתבסס, בין היתר, חוזה המכר על הדירה ולא תהיה אפשרות לשנות את הבחירה.
 • לידיעתכם, עפ"י נהלי משרד הבינוי והשיכון, אם אינכם מגיעים במועד שנקבע לפגישת בחירת הדירה, תוסר זכותכם לבחירת הדירה.
 • במידה ומכל סיבה שהיא החלטתם לוותר על זכייתכם / מיקומכם ברשימת ההמתנה, יש להודיע על ויתורכם כאמור, לחברת הבקרה מטעם משרד הבינוי והשיכון  בדואר אלקטרוני לכתובת:  info@itb.co.il, או להיכנס לאזור האישי שלכם באתר ההגרלות של משרד הבינוי והשיכון www.dira.moch.gov.il ולבטל את זכאותכם בהגרלה. 

6 | חתימת החוזה

באפשרותכם לחתום על החוזה כבר במעמד בחירת הדירה, כך שיקוצר תהליך רכישת הדירה ויתאפשר לכם לרכוש את הדירה כבר ביום הבחירה ללא צורך להגיע לפגישה נוספת.

במידה ותחפצו להגיע במועד אחר - חתימת החוזה תתבצע תוך 14 ימים ממועד בחירת הדירה, במועד שיתואם עמכם על ידי גינדי בייסיק. לפגישה זו תדרשו להגיע עם המסמכים הנדרשים על פי הנחיות משרד הבינוי והשיכון.

הזוכה יידרש לחתום בפני היזם על כתב התחייבות לעמידה בתנאי הרכישה בהתאם לכללי מכרזי מחיר למשתכן, לרבות איסור מכירת הדירה לצד שלישי במהלך 5 שנים מהיום שבו הדירה מותרת לאכלוס (קבלת טופס 4), תצהיר חסר קרקע בייעוד מגורים ואישור לבדיקת נתוני זכאותו לרכישת דירה במסלול "מחיר למשתכן" במועד חתימת הסכם המכר.

במידה ורק אחד מהזועים יוכל להגיע לחתימת החוזה, יהיה עליו להציג ייפוי כח נוטריוני. במידה ונבצר משני הזוכים להגיע, יש לצייד את מי מטעמכם שיגיע לפגישה בייפוי כח נוטריוני. ללא ייפוי כזה לא יהיה ניתן לחתום על החוזה.

מעמד החתימה האמור בסעיף זה הינו לחתימה על החוזה בלבד. מובהר כי חוזה המכר ונספחיו נבדקו ואושרו ע”י משרד הבינוי והשיכון ולא יתקבלו השגות או בקשות לשינוי הנוסח ולא יתנהל לגביהם משא ומתן משפטי.

מסמכים להורדה

צור קשר
אנא מלא את הטופס ונציג מטעמנו יצור עמך קשר בהקדם
מספר טלפון לפרטים
הערה
כל המוצג באתר זה הן ביחס לדירות והן ביחס לשטחים הציבוריים של הפרויקט לרבות תמונות, הדמיות (לרבות נראות הפארק, עיצובו והפרטים המופיעים בו), מידות, מימדים, ריהוט, אביזרי סטיילינג ותכניות רעיוניות הינו לצורך המחשה בלבד ובטרם קבלת היתר בניה לבניינים 4-9 בפרויקט ולפיכך מתווה הפרויקט כפי שמופיע בתכנון המוצג באתר זה עשוי להשתנות (הכל בכפוף להוראות הסכם המכר על נספחיו). אתר זה כוללת הצעות עיצוב, שדרוגים ובחירת חומרי גלם אשר אינם מהווים חלק מהתכניות ו/או המפרט הטכני שיצורפו לחוזה המכר שייחתם בין הצדדים והם בלבד יחייבו את גינדי בייסיק. תכנון ו/או ביצוע השצ"פים ו/או שטחי הציבור ו/או מוסדות הציבור אינו באחריות גינדי בייסיק. מתוכננים בניינים נוספים לפי התב"ע. החברה אינה מתחייבת לספק גינון לדירות הגן בפרויקט. אתר זה אינה מהווה מצג ו/או הצעה ולא תהווה חלק מההתקשרות ו/או ההסכם שייחתם בין הצדדים.

* אין באמור באתר זה להוות התחייבות כלשהיא של גינדי בייסיק לעניין פרטי תכנית "מחיר למשתכן". ניתן לברר פרטים לעניין תכנית "מחיר למשתכן" באתר של משרד הבינוי והשיכון.

*המתואר באתר זה הינו לצורך המחשה בלבד והינו כולל שטחים שאינם בבעלות/חכירת גינדי בייסיק ואין לה כל אחריות לגביהם, לרבות תכנונן ו/או ביצועם. לחוזה המכר שייחתם בין גינדי בייסיק לבין הרוכש יצורפו מפרט טכני ותכנית מכר והם בלבד יחייבו את גינדי בייסיק.

*מחירי הדירות המפורטים בחוברת זו ייצמדו למדד תשומות הבניה של חודש מרץ 2016 שהתפרסם ביום 15.4.16 כמדד הבסיס בחוזה המכר ייחשב מדד תשומות הבניה הידוע במועד חתימת הבקשה לרכישת דירה.
0
הצהרת נגישות
קבוצת גינדי החזקות רואה חשיבות עליונה בהנגשת שירותיה לאנשים עם מוגבלות. אנו פועלים באופן שוטף להנגשת השירותים שלנו, ובתוכם אתר האינטרנט שלנו, לרווחת כלל לקוחותינו ובהם לקוחות עם מוגבלות. התאמות אלו נערכו בהתאם להוראות הנגישות בדין תוך הסתייעות בגורמי מקצוע מתחום הנגישות במטרה להעניק ללקוחותינו שירות נגיש וחוויית לקוח מיטבית.
שירות לקוחות נגיש
המענה הטלפוני במוקדים הטלפוניים של הקבוצה נגיש, כך שהמידע מוקלט בשפה ברורה, בקצב איטי וללא מוסיקת רקע. אמצעי חלופי ליצירת קשר טלפוני: gindi-co@gindih.co.il
נגישות אתר האינטרנט
קבוצת גינדי החזקות משקיעה מאמצים ומשאבים בהנגשת אתר האינטרנט שלה במטרה לאפשר גלישה נוחה וזמינה לאנשים עם מוגבלות ככל הגולשים באתר. מידע על נגישות האתר:
• אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע”ג – 2013.
• התאמות הנגישות בוצעו בהתאם להמלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ולמסמך WCAG2.0 הבינלאומי.
• האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים.
• האתר נגיש גם לשימוש בטלפון סלולרי.
במקרה שלמרות מאמצינו להנגשת האתר, יתגלה תוכן או פעולה שאינם נגישים כפי הנדרש, אנא עדכנו אותנו באמצעות מייל: negishut@gindih.co.il ונפעל לתיקון במידת האפשר. אנא ציינו בפירוט את הפעולה או דף התוכן אליו גלשתם, סוג וגרסת הדפדפן, מערכת ההפעלה וסוג הטכנולוגיה בה נעזרתם.
Sarona logo
רכישת חוברת המכרז
לקבלת חוברת המכרז והטפסים הנלווים אנא מלאו את פרטיכם:
לפרטים נוספים חייגו 1-800-383-737
Sarona לוגו
רכישת חוברת המכרז
לקבלת חוברת המכרז והטפסים הנלווים אנא מלאו את פרטיכם:
תודה רבה, פרטיך התקבלו בהצלחה
אירעה שגיאה בביצוע התשלום, אנא צור קשר עם שירות הלקוחות 1-800-383-737
לפרטים נוספים חייגו 1-800-383-737
WestSide לוגו
הרשמה להגרלה
להרשמה להגרלה אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם:
לפרטים נוספים חייגו *3219