טוען...

מגדלי שרונה תל אביב

מאוכלסים
שרונה, תל אביב
שרונה, תל אביב
מגדלי גינדי SARONA, בני 31 קומות, מאובזרים במפרט טכני מהודר ומעניקים איכות חיים ברמה הגבוהה ביותר ובמיקום האטרקטיבי ביותר בלב ליבה של ת"א.

SARONA

אודות הפרויקט
SARONA - אודות הפרויקט

שלושת מגדלי היוקרה של SARONA משקיפים אל פארק הטמפלרים המרהיב ועצום המימדים, במיקום הטוב ביותר בתל אביב, בלב המתחם ההיסטורי “גני שרונה”. הפרויקט משלב בנייה מודרנית ויוקרתית בתוך מתחם היסטורי, בו הקימו הטמפלרים מושבה יפיפייה עוד לפני הכרזת המדינה.

כפרויקט המהווה פריצת דרך בתחום הנדל”ן למגורים בישראל, שרונה מחויבת לרמת איכות גבוהה מהרגיל והדבר ניכר במיוחד בדירות הפרימיום של המגדלים. דירות הפנטהאוז בפרויקט ממריאות לא רק בגובהן הייחודי (120 מטרים מעל כולם) אלא גם בעיצובן המוקפד, ברמת הגימור האקסקלוסיבית ובמפרט המהודר. המרחב מפנק ומתפרס על פני 2 קומות והוויטרינות הרחבות צופות אל נוף שאין שני לו בכל המדינה ומציפות את הדירה באור טבעי.
 
 
0
הצהרת נגישות
החברה פעלה בהתאם להנחיות הנגישות בתקן הישראלי 5568 "קווים מנחים – לנגישות תכנים באינטרנט" לרמה AA . תקן ישראלי זה זהה למסמך הקווים המנחים של הארגון הבינלאומי העוסק בתקינה ברשת – Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0. החברה תפעל עפ"י לוחות הזמנים שקבע המחוקק להנגשת האתר. נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור על מנת לשפר את השירות ללקוח. אם נתקלת בקושי לגלוש באתר או יש לך הערה בנושא, צור קשר: טלפון: 03-6947947
Sarona logo
רכישת חוברת המכרז
לקבלת חוברת המכרז והטפסים הנלווים אנא מלאו את פרטיכם:
לפרטים נוספים חייגו 1-800-383-737
Sarona לוגו
רכישת חוברת המכרז
לקבלת חוברת המכרז והטפסים הנלווים אנא מלאו את פרטיכם:
תודה רבה, פרטיך התקבלו בהצלחה
אירעה שגיאה בביצוע התשלום, אנא צור קשר עם שירות הלקוחות 1-800-383-737
לפרטים נוספים חייגו 1-800-383-737
WestSide לוגו
הרשמה להגרלה
להרשמה להגרלה אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם:
לפרטים נוספים חייגו *3219