טוען...
נגישות נגישות

דירות גן אחרונות בהחלט! המחיר - למשתכן, הדירות - לכולם!

בשיווק ובבניה
GINDI LIFE פסגות אפק, ראש העין
GINDI LIFE פסגות אפק, ראש העין
הצטרפו לחווית המגורים של גינדי בראש העין. הפרויקט ממוקם בשכונת פסגות אפק החדשה. השכונה, המשתרעת על שטח של כ – 3,000 דונם ומתוכננת להכיל כ- 15,000 בתי אב, נמצאת בחלקה המזרחי והמתפתח של ראש העין.
השאירו פרטים
או חייגו 3219*

GINDI LIFE

אודות שכונת פסגות אפק
GINDI LIFE - אודות שכונת פסגות אפק
GINDI LIFE - אודות שכונת פסגות אפק
GINDI LIFE - אודות שכונת פסגות אפק
GINDI LIFE פסגות אפק ממוקם בשכונה החדשה של ראש העין - שכונת פסגות אפק החדשה. השכונה, המשתרעת על שטח של כ – 3,000 דונם ומתוכננת להכיל כ- 15,000 בתי אב, נמצאת בחלקה המזרחי והמתפתח של ראש העין.

שכונת פסגות אפק מעניקה את כל מה שקהילה צעירה צריכה: בתי ספר מעולים, מתנ"סים, מרכזי תרבות, פנאי וקניות, כל אלו יחד עם מערכת תחבורה ציבורית מקיפה שתביא אתכם לכל יעד, מספקים רמת חיים גבוהה ביותר לאלפי משפחות צעירות באזור שרק הולך ומתהווה להיות אחד מהאזורים המבוקשים ביותר באזור המרכז.

זאת ההזדמנות שלכם להגשים את החלום לדירה במרכז וליהנות מרמת חיים איכותית.

ברוכים הבאים הביתה – ברוכים הבאים ל GINDI LIFE פסגות אפק

מיקום

הכירו את סביבת המגורים
אודות השכונה
לחיות בפסגות אפק משמעו ליהנות מכל העולמות ומהאיזון המושלם בין החיים בסביבה ירוקה ופסטורלית לנגישות וקרבה למרכזי התעסוקה, הבילויים והקניות.

פסגות אפק נהנית מהמיקום האידיאלי במרכז הארץ, במרחק של 20 דקות בלבד נסיעה לתל אביב ועם נגישות מהירה לעורקי התחבורה הראשיים. פסגות אפק ממוקמת רק דקות ספורות מכביש 5, כביש 6, מכביש 444 ומתחנת הרכבת של ראש העין.

המיקום המושלם של פסגות אפק מבטיח שלא יחסר לכם דבר: אפשרויות תעסוקה רבות עומדות לרשותכם בפארק אפק - שהינו אחד מפארקי התעשייה המובילים במרכז, וכן במתחמי התעסוקה הנבנים בימים אלו, ואפשרויות בילוי ופנאי במתחמי קניות בשכונה ובעיר במרחק נסיעה בלבד.

בימים אלו מתבצעות ע"י הרשויות המוסמכות ו/או מי מטעמן עבודות להקמת מחלפים ראשיים אשר יחברו את השכונה בזמן קצר עוד יותר לעורקי התחבורה הראשיים (חיבור כביש 444 לכביש 5 ובניית מחלף חדש בכביש 5), כל זאת במקביל לתכנית העתידית להוספת תחנת רכבת נוספת בעיר והוספת ראש העין לקו האדום של הרכבת הקלה.
הערה
ההדמיה להמחשה בלבד. תכנון הבניינים במגרשים השכנים, לרבות, אך לא רק, גובהם והעמדתם, וכן תכנון ו/או ביצוע השצ"פים ו/או שטחי הציבור ו/או מוסדות הציבור אינו באחריות גינדי בייסיק. את גינדי בייסיק יחייב אך ורק הסכם המכר. טרם ניתן היתר בניה לכל הבניינים. השטחים המפורטים בתוכניות המוצגות באתר עוגלו כלפי מעלה/ מטה. מחיר הדירה יעודכן בהתאם לשטח הדירה המדויק, כפי שאושר ע"י משרד הבינוי והשיכון.
צור קשר
אנא מלא את הטופס ונציג מטעמנו יצור עמך קשר בהקדם
מספר טלפון לפרטים
הצהרת נגישות
החברה פעלה בהתאם להנחיות הנגישות בתקן הישראלי 5568 "קווים מנחים – לנגישות תכנים באינטרנט" לרמה AA . תקן ישראלי זה זהה למסמך הקווים המנחים של הארגון הבינלאומי העוסק בתקינה ברשת – Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0. החברה תפעל עפ"י לוחות הזמנים שקבע המחוקק להנגשת האתר. נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור על מנת לשפר את השירות ללקוח. אם נתקלת בקושי לגלוש באתר או יש לך הערה בנושא, צור קשר: טלפון: 03-6947947
Sarona logo
רכישת חוברת המכרז
לקבלת חוברת המכרז והטפסים הנלווים אנא מלאו את פרטיכם:
לפרטים נוספים חייגו 1-800-383-737
Sarona לוגו
רכישת חוברת המכרז
לקבלת חוברת המכרז והטפסים הנלווים אנא מלאו את פרטיכם:
לפרטים נוספים חייגו 1-800-383-737
WestSide לוגו
הרשמה להגרלה
להרשמה להגרלה אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם:
לפרטים נוספים חייגו *3219