טוען...

חלום הזדמנויות נפתח במיקום הנחשק והמבוקש ביותר במערב הוד השרון

בשיווק ובבניה
WESTHOD
WESTHOD
22 דירות נמכרו בשבועיים! משלמים 100,000 ₪ ויש לכם דירה על הפארק במערב הוד השרון. מגוון מסלולי תשלום ייחודיים בתוקף עד 21.06.2019.
השאירו פרטים
או חייגו *2974

אודות השכונה

גרין פארק החדשה
אודות השכונה - גרין פארק החדשה
אודות השכונה - גרין פארק החדשה
אודות השכונה - גרין פארק החדשה
המחר מתחיל היום במערב הוד השרון

בלב מערב הוד השרון, נבנית שכונה ייחודית המובילה בתכנון מתקדם ובסטנדרט בנייה חדשני בציר החינוך המפורסם של הוד השרון. שכונת המגורים החדשה נבנית בהתאם לתקן ירוק תוך חשיבה רבה על הפיתוח השכונתי ועל מוסדות החינוך והציבור הנבנים לרווחת דיירי השכונה. מגדל  WESTHOD של גינדי החזקות  ומומן נדל"ן כולל 23 קומות עם 86 דירות בנות 5 ו-6 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים מפוארים.

WESTHOD תוכנן עבור המשפחות שלכם תוך חשיבה על הדירות המרווחות, חלוקת החלל שמאזנת בין הפרטי למשפחתי, איכות הבנייה שניכרת בכל פינה והטבע שנשקף מבעד לחלונות.

הקו המנחה של עיצוב פרויקט WESTHOD בשתי מילים: מודרני ונעים. ובעשר מילים: עיצוב המאפשר להרגיש בבית שתמיד רציתם – נקי, אלגנטי, חם וחכם. זה מתחיל במגדל איכותי אשר תוכנן בקפידה וממשיך באזורים המשותפים המושקעים לדיירים, בלובי המפואר ובמועדון הדיירים ועד לדירות שלכם.

המיקום של WESTHOD

המיקום של WESTHOD נדיר באיכותו: סמוך לציר החינוך המפורסם של הוד השרון ובקרבת הפארקים הכי אטרקטיביים שיש להוד השרון להציע. מרחק של דקות הליכה ממרכזי הקניות, המסעדות והבילוי. WESTHOD סמוך ונגיש לצירי התנועה לכל אזור השרון והמרכז, ובמרחק הליכה מהספורטן והספורטק.

גינדי החזקות & מומן נדל"ן

גינדי החזקות & מומן נדל"ן -
גינדי החזקות & מומן נדל"ן -
גינדי החזקות & מומן נדל"ן -
חברת "מומן נדל"ן"

חברת מומן נדל"ן הוקמה על ידי עורך הדין שרון מומן אשר פעיל בגינדי החזקות מראשית דרכה. בין יתר תפקידיו שימש מומן כסמנכ"ל השיווק והמכירות של החברה, סמנכ"ל פיתוח עסקי והאחראי לשיווק והקמה של עשרות פרויקטים ידועים ומוכרים בהיקפים של אלפי יחידות דיור בשכונות מגורים במרכז הארץ. חברת מומן נדל"ן מתמחה בייזום, תכנון, פיתוח ובניה של פרויקטים חדשניים מוקפדים ואיכותיים. החברה מתמקדת בבניית פרויקטי בוטיק מעוצבים בקפידה בעיקר בשכונות מגורים במרכז הארץ ובנדל"ן מסחרי נבדל בעל קונספט חדשני. מומן נדל"ן הייתה האחראית להתוויית הקונספט, החזון, הבניה וההוצאה לפועל של חזון המרקט הקולינרי של ישראל – " שרונה מרקט תל אביב". מומן נדל"ן נמצאת בפרטים הקטנים ומעניקה חותמת איכותית בלתי מתפשרת לחיים.

 

חברת "גינדי החזקות"

גינדי החזקות הינה אחת מחברות הנדל"ן הגדולות, המנוסות והמקצועיות ביותר בישראל, אשר הקימה מגוון רב של פרויקטים החל מבנייני ומגדלי מגורים, שכונות מגורים של אלפי יחידות דיור ועד למגדל יוקרה ופאר בתל אביב. חברת גינדי החזקות הינה חברה פרטית עם איתנות פיננסית והון עצמי גבוה. החברה מנהלת את עסקיה בתבונה ובזהירות, תוך שיתוף פעולה רב שנים עם הבנקים הגדולים בישראל. חוסן כלכלי זה, איתנותה העסקית והמוניטין של המותג "גינדי החזקות", מאפשר לחברה ליצור ללקוחותיה חוויית מגורים יוצאת דופן בפרויקטים האיכותיים אשר בונה החברה באזורים המתפתחים והמבוקשים ביותר בגוש דן. באוגוסט 2016 זכתה "גינדי החזקות" בתואר של חברת הייזום והבניה למגורים המובילה בישראל של BDI.

 

השותפות "גינדי מומן"

מטרת השותפות הינה הקמה של פרויקטים נדלניים מוקפדים ובוטיקים בעלי איכות בניה וביצוע מהגבוהים בישראל, במיקומים הנחשקים ביותר. השותפות מקימה פרויקטים בהיקפים מוגבלים של עד 250 יחידות דיור בשנה בלבד, וכן נותנת התייחסות אישית לרוכשי הדירות ולמוצר הנבנה על ידה. השותפות הוקמה מתוך חזון ורצון להקים חטיבה יוקרתית אשר מתמחה במוצרי פרמיום מבודלים עם נגיעה אישית לכל דירה ודירה. רוכשי הדירות ב"גינדי מומן" נהנים מכל העולמות: חברה גדולה בעלת איתנות פיננסית, עמידות כלכלית וניסיון רב בתחום הנדל"ן בישראל עם אלפי דירות שנבנו ואוכלסו על ידה בעשרות פרויקטים ומאידך, ממוצר מוקפד ומבודל המתמקד בנישת פרמיום איכותית, עם יחס אישי לכל רוכשי הדירות דבר הניתן לביצוע בשל שימת הלב הגבוהה והיקפי הבניה הנמוכים והמדודים הנבנים על ידי השותפות.מטרת השותפות הינה הקמה של פרויקטים נדלניים מוקפדים ובוטיקים בעלי איכות בניה וביצוע מהגבוהים בישראל, במיקומים הנחשקים ביותר. השותפות מקימה פרויקטים בהיקפים מוגבלים של עד 250 יחידות דיור בשנה בלבד, וכן נותנת התייחסות אישית לרוכשי הדירות ולמוצר הנבנה על ידה. השותפות הוקמה מתוך חזון ורצון להקים חטיבה יוקרתית אשר מתמחה במוצרי פרמיום מבודלים עם נגיעה אישית לכל דירה ודירה. רוכשי הדירות ב"גינדי מומן" נהנים מכל העולמות: חברה גדולה בעלת איתנות פיננסית, עמידות כלכלית וניסיון רב בתחום הנדל"ן בישראל עם אלפי דירות שנבנו ואוכלסו על ידה בעשרות פרויקטים ומאידך, ממוצר מוקפד ומבודל המתמקד בנישת פרמיום איכותית, עם יחס אישי לכל רוכשי הדירות דבר הניתן לביצוע בשל שימת הלב הגבוהה והיקפי הבניה הנמוכים והמדודים הנבנים על ידי השותפות.
צור קשר
אנא מלא את הטופס ונציג מטעמנו יצור עמך קשר בהקדם
מספר טלפון לפרטים
0
הצהרת נגישות
החברה פעלה בהתאם להנחיות הנגישות בתקן הישראלי 5568 "קווים מנחים – לנגישות תכנים באינטרנט" לרמה AA . תקן ישראלי זה זהה למסמך הקווים המנחים של הארגון הבינלאומי העוסק בתקינה ברשת – Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0. החברה תפעל עפ"י לוחות הזמנים שקבע המחוקק להנגשת האתר. נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור על מנת לשפר את השירות ללקוח. אם נתקלת בקושי לגלוש באתר או יש לך הערה בנושא, צור קשר: טלפון: 03-6947947
Sarona logo
רכישת חוברת המכרז
לקבלת חוברת המכרז והטפסים הנלווים אנא מלאו את פרטיכם:
לפרטים נוספים חייגו 1-800-383-737
Sarona לוגו
רכישת חוברת המכרז
לקבלת חוברת המכרז והטפסים הנלווים אנא מלאו את פרטיכם:
תודה רבה, פרטיך התקבלו בהצלחה
אירעה שגיאה בביצוע התשלום, אנא צור קשר עם שירות הלקוחות 1-800-383-737
לפרטים נוספים חייגו 1-800-383-737
WestSide לוגו
הרשמה להגרלה
להרשמה להגרלה אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם:
לפרטים נוספים חייגו *3219